+420 724 668 230 wallmarketing@arkadia.cz

Po roce opět spojujeme síly se Zasedačkou roku, a to jako jeden z hlavních partnerů této prestižní soutěže o nejlepší firemní prostory. Sdílíme s ní totiž filozofii promyšleně navržených kanceláří, které jsou odrazem firemní kultury a hodnot a kde se zaměstnanci i klienti cítí komfortně. Právě teď je čas přihlásit do soutěže i vaši kancelář. Letos poprvé je navíc otevřená kategorie i pro ty nejmenší firmy.

České firmy trend atraktivních pracovišť nepodceňují

Odklon od nudných kanceláří a vstřícnost vedení firem k vytváření atraktivních pracovních prostor pozorujeme v ČR už několik let. Společnosti si uvědomují dopad pracovního prostředí nejen na zdraví a psychiku zaměstnanců, ale také na jejich výkon. Finanční prostředky vložené do designu pracoviště tak vnímají jako investici s vysokou návratností. Důkazem tohoto trendu je i fakt, že soutěž Zasedačka roku slaví letos už 4 roky. Druhého ročníku se letos dočká i vložená soutěž Top Wallmarketing, kterou v rámci Zasedačky roku organizujeme.

Ukažte, jak to žije ve vaší firmě

Zařaďte se i vy mezi firmy, které udávají trendy, setkejte se se zajímavými lidmi, získejte mediální pozornost, nové obchodní kontakty a pořádnou dávku inspirace. Přihlaste svou firmu do soutěže Zasedačka roku 2017. Potkáte se tam i s námi. Letos se do soutěže přihlásila společnost NOTINO, pro kterou jsme navrhli ve spolupráci s architekty KYZLINK architects 300 m2 Wallmarketingu a realizovali autorský mural art.

Letos poprvé i pro ty nejmenší z malých

Uvažovali jste o přihlášení už v minulých ročnících, ale báli jste se konkurence velkých nadnárodních firem, které investují do designu pracovišť nemalé částky? Letos tyto obavy hoďte za hlavu. Zasedačka roku přichází s novou kategorií „Malá kancelář“, která je určena firmám do 50 zaměstnanců s velikostí kanceláří do 500 m2. Tak už žádné výmluvy, pojďte do toho s námi!

Luděk Rychtar, project leader

 

<div class="fb-like" data-href="https://www.facebook.com/wallmarketing.cz/" data-layout="button" data-action="like" data-size="large" data-show-faces="true" data-share="true"></div>

Návrh pro Váš interiér

Navrhneme originální design, uděláme vizualizace a Wallmarketing Vám zrealizujeme! Chcete kalkulaci a návrh řešení? Napište nám hned, odpovíme obratem!

Poptávka kalkulace

    Odesláním berete na vědomí
    naše zásady pro zpracování osobních údajů