+420 724 668 230 wallmarketing@arkadia.cz

Po dvouletém působení projektu Wallmarketing.cz na trhu se zdá, že bílým zdem v mnoha firemních prostorách odzvonilo. Společnosti si stále více uvědomují, že musí pracovat na zlepšení pracovního prostředí a mohou k tomu aktivně využívat stěny. Poptávka po nových interiérech, fitoutech stávajících prostor a tím pádem i po wallmarketingu skokově roste.

A roste i celková kvalita kancelářských prostor. Přesvědčit se o tom a případně také nabrat inspiraci můžete díky projektu Zasedačka roku, jehož jsme hlavním partnerem. Stejně jako v loňském roce jsme vytvořili doplňkovou soutěž TOP Wallmarketing, kde hodnotíme, jak umí finalisté Zasedačky roku pracovat se stěnami a využít jejich potenciál.

Wallmarketing.cz má za sebou úspěšné dva roky – začali jsme spolupracovat s architekty a interiérovými studii, mezi realizace jsme přidali zvučná jména (třeba evropského obchodníka s parfémy a kosmetikou NOTINO, předního světového dodavatele řešení pro okna, dveře a fasády Schüco, významného dodavatele garážových vrat Lomax či pojišťovnu Kooperativa). Výrazně jsme také posílili nabídku materiálů a technologií, mezi které jsme od letošního roku zařadili akustické panely pohlcující hluk SilentPET® nebo oděruzdornou pryž VYLEN®.

Jsme pyšní, že v máme v prestižní soutěži Zasedačka roku želízko v ohni. Ve spolupráci s architektonickým studiem KYZLINK ARCHITECTS navrhli kreativci projektu Wallmarketing.cz originální řešení pro téměř 300 m2 stěn nových kanceláří společnosti NOTINO, která je mezi finalisty tohoto soutěžního klání.

Podpořte Notino i nás svým hlasem v anketě pro veřejnost na http://zasedackaroku.evropa2.cz/notino/, případně si projděte celou galerii na http://zasedackaroku.evropa2.cz/.

 

Luděk Rychtar, project leader

Úvodní fotografie: Wallmarketing v  Regionální hospodářské komoře v Brně.

<div class="fb-like" data-href="https://wallmarketing.cz/wallmarketing_v_kancelarich/" data-layout="button" data-action="like" data-size="large" data-show-faces="true" data-share="true"></div>

Návrh pro Váš interiér

Navrhneme originální design, uděláme vizualizace a Wallmarketing Vám zrealizujeme! Chcete kalkulaci a návrh řešení? Napište nám hned, odpovíme obratem!

Poptávka kalkulace

    Odesláním berete na vědomí
    naše zásady pro zpracování osobních údajů