+420 724 668 230 wallmarketing@arkadia.cz

Nabídku WM jsme rozšířili o nový materiál SilentPet, který umí pohlcovat zvuk. Materiál, který vypadá atraktivně, nabízí mnoho způsobů využití a vytváří akustickou pohodu.

Pozitivní energie v kancelářích

Co tvoří příjemnou atmosféru ve vaší kanceláři? Řeknete asi, nejdůležitější jsou vztahy, to, jak vycházíme se svými kolegy, šéfem, zaměstnanci. Jestli jsou na vás lidé okolo příjemní, vždyť s nimi trávíte velkou část svého života. Nechcete být v permanentním stresu. Máte rádi tu pozitivní energii, která vychází z pozitivních lidí okolo. Pak jde práce od ruky a můžete se do kanceláře těšit.

Dobrá akustika přispívá k příjemnému pracovnímu prostředí

Samozřejmě také příjemné pracovní prostředí, to ovlivňuje náladu lidí a jejich chuť do práce. Stále více společností už to chápe jako nutnost, součást firemní kultury, prestiž. Moderní firemní interiéry jsou jednoduché, čisté, funkční, atraktivní, ale na co se často zapomíná, je jejich akustická pohoda. Současná architektura používá ve velké míře materiály jako je beton, kámen, dřevo, sádra, sklo. Ale tyto “tvrdé“ materiály neumí pohlcovat zvuk, zvukové vlny se od nich naopak odrážejí a v moderních kancelářích vytvářejí vysokou hladinu hluku. Lidé, kteří pracují od rána do večera v hlučných místnostech jsou permanentně ve stresu, jsou náchylnější k různým onemocněním a jejich pracovní výkony se snižují. Proč o tomto tématu vlastně na našem blogu Wallmarketingu mluvíme? Zní to možná překvapivě, ale Wallmarketing umí akustickou pohodu vyřešit! Díky materiálu s názvem SilentPet, který dodáváme v kooperaci s našim partnerem, firmou LIKO-S.

SilentPet vyladí akustiku místnosti

V syrovém stavu se jedná o desky o tloušťce 1,5 nebo 5 cm, které výborně pohlcují zvuk. Tyto SilentPet desky v rámci Wallmarketingu potiskujeme různými barvami nebo grafickými motivy a zpracováváme do jakýchkoliv tvarů. Výsledné prvky tak instalujeme na zeď či strop, nebo je využíváme jako lehce přenositelný paraván. Vzniká tak výrazný atraktivní prvek v interiéru, citlivě zapracovaný do konceptu Wallmarketingu, který umí vytvořit ideální akustickou hladinu v místnosti.
Wallmarketing na deskách SilentPetu umí jednoduše bez stavebních zásahů proměnit obyčejné kanceláře v atraktivní a navíc umí optimalizovat hladinu hluku.

Martina Volná, marketing a PR WM


Pár technických informací o materiálu SilentPet

SilentPet je ekologický, vyrábí se z recyklovaných pet lahví. Je šetrný k pokožce, nezpůsobuje podráždění ani alergické reakce, je bez zápachu, nevypouští do ovzduší žádné emise. Má velmi malou hmotnost.

SilentPet získal tyto atesty

Certifikát na zvukové absorbční testy: DIN EN ISO 354
Certifikát na požární odolnost: EN 13501-1.2007

Na závěr neuškodí trocha statistiky

Vysoká hladina zvuku vede k horším pracovním podmínkám, jejichž následkem je stres, to víme. Víme ale, že už hladina intenzity zvuku vyšší než 55dB způsobuje za delší časové období problémy se spánkem a vážně ohrožuje lidské zdraví? A hladinu 60 dB vytváří pouhá konverzace ve vzdálenosti 1 m, to je úplně běžné prostředí v jakékoliv kanceláři.

<div class="fb-like" data-href="https://wallmarketing.cz/wallmarketing-pomaha-vyresit-akustiku-kancelarich/" data-layout="button" data-action="like" data-size="large" data-show-faces="true" data-share="true"></div>

Koncept zdarma

Chcete Wallmarketing do interiéru Vaší firmy? Vyplňte a odešlete formulář níže – navrhneme pro Vás koncept

    Odesláním berete na vědomí
    naše zásady pro zpracování osobních údajů