+420 724 668 212 wallmarketing@arkadia.cz

Volná místa v Brně – pracuj pro Wallmarketing

Kdo jsme

Jsme Wallmarketing – skvělý trendy produkt, který nás neskutečně baví. Učíme mluvit zdi a vytváříme atraktivní komunikaci pomocí interiérového designu na stěnách, podlahách či stropech. Navrhujeme originální grafiku, texty a jiné formy komunikace, které tvoří společně s interiérem originální komunikační celek. To vše, dokážeme uchopit a zpracovat do posledního detailu – ostatně, projdi si naše reference, či vyjádření našich klientů.

<div class="fb-like" data-href="https://wallmarketing.cz/volna-pracovni-mista/" data-layout="button" data-action="recommend" data-size="large" data-show-faces="false" data-share="true"></div>
Koho hledáme

Hledáme do party někoho, kdo má zájem o design, interiéry, grafiku a komunikaci. Někoho, kdo chce aktivně vstoupit do úspěšného projektu a posunout se ve své kariéře dál společně s námi.

Pojď do toho s námi.

P.S. Budeš-li se rozhodovat mezi našimi výzvami a pohodlím velkého korporátu, pak nezbývá, než doporučit teplé korporátní místo.

Najdete nás v Rajhradě nedaleko Brna v areálu Estetico AREA
Pracovní dny 9.00–17.00

Proč právě k nám?

Za první 3 měsíce z Tebe dokážeme udělat specialistu, za rok pak odborníka na Wallmarketing. Když u Tebe objevíme nějakou dovednost či vášeň, máš možnost se časem dostat na další zajímavé pozice v našich týmech agentury.

Pošli nám svůj životopis

Bude pro Tebe Wallmarketing skok dopředu a budeš Ty pro Wallmarketing dalším tahounem v našem týmu? To se brzy dozvíme, pošli nám svůj životopis a přidej se k nám!

Vyplň a pošli hned

    Tvůj životopis

    Odesláním berete na vědomí
    naše zásady pro zpracování osobních údajů