+420 724 668 212 wallmarketing@arkadia.cz

Kdo se letos stane vítězem budeme vědět už na začátku února. Pro druhý ročník soutěže TOP Wallmarketing v Zasedačce roku jsme vybrali nejzajímavější projekty využívající potenciál stěn k oživení prostoru a komunikaci. Naše odborná porota ohodnotí dvacet devět vybraných projektů a vybere šampiona.

Wallmarketing.cz je už tradičním partnerem Zasedačky roku. Společně s organizátorem soutěže, společností CBRE – největším poskytovatelem kancelářských ploch v ČR, sdílíme stejnou filozofii. Lidé potřebují pracovní prostředí, kde se cítí dobře a také chtějí být ujišťováni, že si vybrali dobrého zaměstnavatele. S potěšením sledujeme trend odklonu od nevýrazných „šedých“ kanceláří a novou energii vedení firem k vytváření lepších pracovních prostor. Cílem naší vložené soutěže je poukázat na to, jak wallmarketing funguje v různých formách a odlišných typech interiérů, jak může být nejen atraktivním, ale také chytrým, sdělným a dobře dostupným marketingovým nástrojem.

Naše porota je složená z profesionálů z různých oborů se vtahem k Wallmarketingu:
Pavel Čurda – generální ředitel Konica Minolta ČR
Olga Hyklová – ředitelka a zakladatelka AC Jobs
Jan Kyzlink – architekt a zakladatel KYZLINK architects
Robin Zahradník – sales & executive director Arkadia
Stanislav Bílek – creative director Arkadia a projektu Wallmarketing

Vybrané projekty bude hodnotit v následujících pěti kategoriích:
– kreativita návrhu
– originalita zpracování
– kvalita sdělení
– harmonizace prostoru
– vztah ke značce

Nominanty si i vy může prohlédnout ZDE  a budeme rádi, pokud se inspirujete k zlepšení prostředí ve vašich kancelářích. Stejně tak oceníme vaše hodnocení, názory a podněty v komentářích.

 

 

 

 

<div class="fb-like" data-href="https://www.facebook.com/wallmarketing.cz/soutez_zasedacka_roku/" data-layout="button" data-action="like" data-size="large" data-show-faces="true" data-share="true"></div>

Návrh pro Váš interiér

Navrhneme originální design, uděláme vizualizace a Wallmarketing Vám zrealizujeme! Chcete kalkulaci a návrh řešení? Napište nám hned, odpovíme obratem!

Poptávka kalkulace

    Odesláním berete na vědomí
    naše zásady pro zpracování osobních údajů