+420 724 668 230 wallmarketing@arkadia.cz
Showroom konica minolta

Příběhy úspěšných absolventů na stěnách

Podpořit kredibilitu vysoké školy pro návštěvníky a studenty, podpořit vnímání nového vizuálního stylu po rebrandingu, vytvořit plochy pro bezprostřední komunikaci školy a studentů a v neposlední řadě zútulnit prostory. To, jak jsme dokázali díky wallmarketingu  splnit očekávané, vám představí tvůrce celého projektu.

„NEWTON University je vysoká škola, která má – podobně jako jiné vysoké školy – definované hodnoty, na základě kterých funguje. Při práci na wallmarketingu pro NU nás zaujaly příběhy absolventů školy, kteří se stali úspěšnými profesionály. Protože si nedokážeme představit lepší vizitku vysoké školy, než je úspěch a spokojenost jejích absolventů, stali se leitmotivem našeho návrhu.

Na stěnách univerzity se tak snoubí teorie s praxí, sliby se skutečností a business se životem. Autentické výpovědi absolventů dokládají opravdovost hodnot, které nejsou jen prázdnými frázemi. Tváře absolventů inspirují studenty nové a zároveň utvářejí rodinné prostředí. Protože NU své studenty zná.

I proto se absolventi do své školy rádi vracejí. Teď budou mít možnost opatřit svůj portrét také svým podpisem, což bude třešničkou na dortu nevyvratitelného faktu, že největší hodnotou školy jsou její studenti.“

Šárka Fialová – senior graphic designer

Návrh pro Váš interiér

Navrhneme originální design, uděláme vizualizace a Wallmarketing Vám zrealizujeme! Chcete kalkulaci a návrh řešení? Napište nám hned, odpovíme obratem!

Poptávka kalkulace

    Odesláním berete na vědomí
    naše zásady pro zpracování osobních údajů