+420 724 668 230 wallmarketing@arkadia.cz

Wallmarketing podporuje inovace

Společnost LKQ Europe, lídr na evropském trhu náhradních dílů pro osobní i nákladní vozy, otevřel inovační a servisní centrum v polských Katovicích. Jeho služby umožní nabízet zákazníkům LKQ inovativní digitální produkty a řešení. Hlavní komunikační linkou wallmarketingu, který najdete na stěnách centra, jsou INOVACE. V moderních kancelářích pracují talentovaní lidé, kteří mají vnést do LKQ nové myšlenky a nápady, a permanentní komunikací na stěnách je tedy chceme inspirovat.

Autor návrhu, ART director Arkadia Jakub Buček, komentoval celý projekt takto:

“Naším cílem bylo zajímavě, ale nenásilně podtrhnout wallmarketingem architekturu moderních kancelářských prostor. Obsahový základ tvoří hesla a sdělení charakteristická pro obor klientova podnikání a oblast R&D. Ta jsme doplnili o dovětky, které vtipně podporují nebo mění význam celého sdělení. V návrzích jsme využili výraznou a moderní obrysovou typografii kombinovanou s grafickými prvky.“

Zadavatel, Marketing Director LKQ Central and Eastern Europe Michal Knor, dodává

„Spolupráce s agenturou Arkadia v oblasti WM je pro nás vždy velmi přínosná. Prvním projektem, kde jsme ocenili jejich invenci, byla centrála LKQ CZ v Praze. V případě WM pro naše Inovační a Servisní Centrum v Katowicích se navíc ukázalo, že i extrémní časový tlak (navíc v době dovolených) dokáže agentura se ctí zvládnout a profesionální výsledek zde hovoří za vše.“

Wallmarketing permanentně posiluje brand ve firemních prostorách. Jak jsou na tom vaše prostory? Zpracujeme pro vás studii, která promění vaše bílé stěny v účinný marketingový nástroj. Stačí napsat nebo zavolat.

Návrh pro Váš interiér

Navrhneme originální design, uděláme vizualizace a Wallmarketing Vám zrealizujeme! Chcete kalkulaci a návrh řešení? Napište nám hned, odpovíme obratem!

Poptávka kalkulace

    Odesláním berete na vědomí
    naše zásady pro zpracování osobních údajů