+420 724 668 212 wallmarketing@arkadia.cz

Wallmarketing jako podpora prodeje

Před zajímavou výzvu nás postavila společnost Gumex, která se specializuje na dodávky hadic, těsnění, profilů a pryžových pásů pro průmyslové podniky. Naším úkolem bylo udělat kompaktní wallmarketing v prodejně, expedičním skladu a kancelářích umístěných v průmyslovém parku na okraji Prahy. Díky neobvyklému rozsahu jsme se dostali do jiné rozměrové dimenze a to jsme si náležitě užili, zejména pak realizaci v obrovském skladu.

Tak račte vstoupit. S wallmarketingem jsme začali už venku, abychom zvýraznili poměrně nenápadný vstup. Na prodejnu jsme umístili několik vlídných hlášek. Pokud jste přišli nakupovat, na prodejně si vyberete vše potřebné, zaplatíte nebo vyřídíte administrativu a pokračujete pro zboží do výdejního skladu. Na stěny skladu jsme umístili motivy, které podporují hodnoty značky Gumex, a ve stejné grafice také technické informace a lehkou navigaci.

Pokud jste ovšem přišli na jednání, projdete prodejnou a po schodech lemovaných milníky společnosti Gumex vystoupáte do patra, kde jsou umístěny kanceláře. V zasedačkách jsme pak využili wallmarketing pro další prezentaci hodnot, jako jsou partnerství či otevřenost.

Společnost Gumex působí na celém území České republiky. Wallmarketing usnadňuje a urychluje komunikaci s návštěvníky také na prodejně a v zázemí společnosti ve Strážnici.

Naučíme mluvit i vaše stěny. Stačí zavolat.

Návrh pro Váš interiér

Navrhneme originální design, uděláme vizualizace a Wallmarketing Vám zrealizujeme! Chcete kalkulaci a návrh řešení? Napište nám hned, odpovíme obratem!

Poptávka kalkulace

    Odesláním berete na vědomí
    naše zásady pro zpracování osobních údajů