+420 724 668 212 wallmarketing@arkadia.cz
Fedex wall

Vyladěný wallmarketing v designových kancelářích

V rámci dlouhodobé fúze FedEx a TNT Express vznikly zcela nové administrativní prostory v krásném kancelářském komplexu Kotelna 2 v Praze. Výzvou, která na tým wallmarketingu čekala, bylo rozzářit 2 patra plná nekonečných bílých a skleněných příček, přidat prvky, které usnadní orientaci, rozlišit a zútulnit 9 zasedaček.

Velmi citlivě jsme uchopili možnosti, které nabízí přísný brand manuál, a instalovali jsme více než 100 wallmarketingových prvků, konkrétně pak 20 velkoplošných grafik na zdi, 13 brandingů zasedaček, 40+ nástěnných obrazů a 20+ dalších instalací, například akustických panelů či polepů mobiliářů a v neposlední řadě cca 30 navigačních výstrčí.

Wallmarketing se tak stal neoddělitelnou součástí moderních kanceláří a jednoznačně přispívá k dobré atmosféře na pracovišti. Samotné stěhování do nových kanceláří jsme navíc pracovníkům zpříjemnili welcome balíčkem, který obsahoval také důležité informace o chodu budovy, okolní infrastruktuře a dopravních možnostech.

Jsme potěšeni, že se nám podařilo připravit a realizovat doposud největší jednorázový projekt wallmarketingu právě pro společnost FedEx, která nabízí globální kurýrní a logistické služby. Mezinárodní přepravou propojuje více než 220 zemí a oblastí po celém světě. V pohybu je téměř 50 000 lidí, přes 25 000 dodávek, více než 6 500 kamionů a přibližně 70 letadel.

Ani přísná korporátní pravidla pro práci se značkou nejsou pro wallmarketing překážkou. Přípravu takového konceptu můžete s důvěrou svěřit do našich rukou. Pojďme se o tom pobavit.

Návrh pro Váš interiér

Navrhneme originální design, uděláme vizualizace a Wallmarketing Vám zrealizujeme! Chcete kalkulaci a návrh řešení? Napište nám hned, odpovíme obratem!

Poptávka kalkulace

    Odesláním berete na vědomí
    naše zásady pro zpracování osobních údajů