+420 724 668 230 wallmarketing@arkadia.cz

Opticky propojujeme prostor a překonáváme limity

Dlouhodobě spolupracujeme se společností TOKA, předním českým dodavatelem kancelářského a bytového nábytku. Její parádní brněnský showroom TOKA Gallery jistě není potřeba představovat. Baví nás jeho hravost a neustálá aktualizace inspirativních vzorových interiérů. V rámci showroomu jsme s potěšením realizovali vzorové Wallmarketingy, kde jsme se snažili překonat dosavadní limity a technologie.

Přechod mezi povrchy

Elegantní prostor showroomu nám umožnil odvážně spojit podlahu, stěnu a strop rozměrným motivem. Námět jsme našli v hudbě a využili motiv impozantních varhan podpořených slovem Tokáta, což je improvizační hudební skladba určená pro sólový klávesový nástroj. Technicky jsme využili Wallwrapovou řezanou fólii na zeď.  Polep na podlaze jsme navíc opatřili laminací jako ochranu proti oděru.

3D prvky ze smrkového masivu

Pro Wallmarketing v atraktivní zasedačce jsme připravili motiv Design je životní poslání, kde jsme zkombinovali tradiční polep fóliemi, plastické písmo a speciální 3D prvky – gravírované motivy lístků. Ty elegantně navazují na dřevěné obložení stěn a stropu a doslova si s interiérem pohrávají.

Návrh pro Váš interiér

Navrhneme originální design, uděláme vizualizace a Wallmarketing Vám zrealizujeme! Chcete kalkulaci a návrh řešení? Napište nám hned, odpovíme obratem!

Poptávka kalkulace

    Odesláním berete na vědomí
    naše zásady pro zpracování osobních údajů