+420 724 668 230 wallmarketing@arkadia.cz

Místo, které si zamilujete.

Jedinečný vinný butik Wine Passion vznikl přímo v prostorách prodejního a servisního areálu společnosti Renocar. Využívá prostory části muzea veteránů rodiny Vránkovy, která je veřejnosti jinak nepřístupná. Originální wallmarketing opticky propojil celý prostor a pomohl vytvořit unikátní atmosféru.

Díky promyšlenému designu a využití různých forem i materiálů propojil wallmarketing vášeň pro značku BMW a sběratelskou vášeň pro veterány BMW s vášní pro vína. Skleněnou příčku, která odděluje vinný butik od degustační zóny, jsme „vymazlili“ poloprůhlednou fólií s úchvatnými motivy vinic, vína a brandu Wine Passion.   Prostory muzea pak zdobí wallmarketingový tunning zdí v podobě průběžné modro-bílo-černé linie. Ta využívá motivy spojené s historií a motosportem této bavorské značky a dotváří pocit kompaktního zážitkového místa.

Design z grafické dílny agentury Arkadia navázal na dlouholetou spolupráci se zadavatelem.

Na www.winepassion.cz si můžete objednat úžasná vína, která osobně vybral na svých cestách po Itálii Miloš Vránek.

Děkuji za skvěle odvedenou práci. Nápaditou grafikou dokázali spojit náš depozitář BMW oldtimerů s degustačním Wine Store. Vytvořili tak útulné a stylové prostředí pro všechny milovníky vína a milovníky historických vozů.

Miloš Vránek

Majitel Wine Passion a milovník vína, Wine Passion

Návrh pro Váš interiér

Navrhneme originální design, uděláme vizualizace a Wallmarketing Vám zrealizujeme! Chcete kalkulaci a návrh řešení? Napište nám hned, odpovíme obratem!

Poptávka kalkulace

    Odesláním berete na vědomí
    naše zásady pro zpracování osobních údajů