+420 724 668 230 wallmarketing@arkadia.cz
Komunikace fúze

Wallmarketing jako podpora HR aktivit

Společnost Auto Kelly procházela velkými interními změnami, které vyústily ve fúzi dvou, do té doby konkurenčních společností pod jednu mateřskou společnost LKQ CZ. Ta se tak stala největším tuzemským dodavatelem náhradních dílů a příslušenství pro auto-moto. Důležitým mezníkem fúze bylo sestěhováním zaměstnanců dvou centrál do jedné budovy. A právě Wallmarketing se stal důležitým komunikačním kanálem, který trvale pomáhá upevňovat společné hodnoty a myšlenky jednoho týmu. 

Snoubení funkce a estetiky 

Wallmarketing v jednotlivých patrech budovy podporuje integrační motto společnosti; „Jsme v tom společně.“ Originální vizuály s „automotive“ tématikou zároveň oživily interiér budovy, stejně tak velkoformátové infografiky v zasedacích místnostech, jenž nesou názvy okruhů F1. Mezinárodní působení mateřské LKQ Corporation, největšího distributora náhradních dílů a autopříslušenství v Evropě a Severní Americe, pak akcentují naše oblíbené hodiny ukazující časy v jednotlivých destinacích.

Návrh pro Váš interiér

Navrhneme originální design, uděláme vizualizace a Wallmarketing Vám zrealizujeme! Chcete kalkulaci a návrh řešení? Napište nám hned, odpovíme obratem!

Poptávka kalkulace

    Odesláním berete na vědomí
    naše zásady pro zpracování osobních údajů