+420 724 668 230 wallmarketing@arkadia.cz

Historie, hodnoty a produkty na zdech KONICA MINOLTA

Pro společnost KONICA MINOLTA, jsme během posledních let realizovali několik wallmarketingových projektů. Tentokrát jsme se společně zaměřili na nové interiéry v centrále firmy. Prostory jsou půdorysně rozděleny do tří zón: vstupní prostory, klientská zóna, určená všem návštěvníkům, a interní zóna přístupná jen zaměstnancům. Do každé z nich jsme navrhli jiné komunikační téma.

Vstupní prostory – timeline
Na zdi vstupní zóny jsme umístili TIMELINE neboli časovou osu, která dokumentuje úctyhodně dlouhou historii firmy KONICA MINOLTA. Je umístěna tak, aby byla zaujala všechny příchozí.

Interní zóna – firemní hodnoty
KONICA MINOLTA má celosvětově stanoveny své firemní hodnoty v jasně definovaných bodech nazvaných SIX VALUES. Tyto hodnoty jsou patrné ve všech jejích činnostech, provázejí každodenní rozhodování a chování členů týmu a odrážejí se ve vynikajících úspěších společnosti po celém světě. Všem šesti hodnotám jsme dali originální grafickou podobu a pro každou z nich jsme vybrali konkrétní místo na zdech kanceláří, zasedaček nebo společných prostor.

Klientská zóna – představení produktů
Stěny showroomů a přilehlého zázemí jsou vyhrazeny exkluzivně vybraným produktům: digitální grafické technologii MGI, revolučnímu řešení Workplace Hub nebo třeba kamerám MOBOTIX. Návštěvník si díky přehledné grafice udělá velmi rychle základní představu o funkcích, technických informacích a benefitech jednotlivých produktů.

Stanislav Bílek, kreativní ředitel společnosti Arkadia, autor wallmarketingového pojetí projektu, dodává: „Celý koncept propojuje jednoticí linka, která vychází z logotypu KM. Tato linka nás postupně provází celým prostorem showroomu. V jednacích místnostech protíná sebevědomé motivy velkoměst, odkazující na velikost a význam společnosti, a sleduje trať rychlovlaku Shinkansen jako jasný odkaz na kořeny společnosti.
Následně linka lemuje prostory showroomu. Infografiku, popisující jednotlivé tiskové stroje, jsme umístili přímo na stěny interiéru. Linka pomyslně končí v prostorách pro zaměstnance, kde graficky vykresluje jednotlivé hodnoty společnosti Konica Minolta.“

Wallmarketing pro Váš interiér

Návrh pro Váš interiér

Navrhneme originální design, uděláme vizualizace a Wallmarketing Vám zrealizujeme! Chcete kalkulaci a návrh řešení? Napište nám hned, odpovíme obratem!

Poptávka kalkulace

    Odesláním berete na vědomí
    naše zásady pro zpracování osobních údajů