+420 724 668 230 wallmarketing@arkadia.cz
Zasedací místnost hella

Posvítili jsme si na stěny ve výrobním závodě

Novým trendem wallmarketingu jsou instalace ve výrobních závodech, montážních halách či distribučních centrech. HELLA, nadnárodní společnost, která vyvíjí a vyrábí osvětlovací techniku a elektroniku pro automobilový průmysl, se stala pyšným průkopníkem. V ČR zaměstnává více než 3 500 pracovníků nejrůznějších profesí. Výrobní závod HELLA v Mohelnici doplnila v roce 2020 dvě vývojová centra v Ostravě.

„Wallmarketing u nás doslova rozsvítil stěny na chodbách, recepcích, ale i v zasedačkách. Aktivita je velmi pozitivně hodnocena jak ze strany návštěvníků naší společnosti, tak také ze strany našich stávajících zaměstnanců, kteří oceňují, že vedení společnosti záleží také na příjemném pracovním prostředí a snaží se v tomto směru neustále něco vylepšovat.
Rádi bychom vyzdvihli příjemnou spolupráci s agenturou Arkadia. Vytváření wallmarketingu je kreativním, živelným procesem a velmi jsme ocenili jejich trpělivost, flexibilitu a systematičnost, která pomohla celý projekt dotáhnout do zdárného konce. Již v tuto chvíli spolupracujeme na dalších dílčích krocích týkajících se zlepšování pracovního prostředí v HELLA,“ řekla o celém projektu Lucie Kabešová, manažerka HR marketingu ve společnosti HELLA.

Informace o firmě, jejích úspěších či výrobcích jsou tak všem příchozím stále na očích od příchodu na recepci přes průchod výrobou až po administrativní část firmy. V Mohelnici a v Ostravě je na ploše stěn o velikosti přibližně 500 m2 instalováno několik desítek edukativních motivů. Tím největším je 22 metrů dlouhá zeď ve výrobě, prezentující dosvit reflektorů.
Wallmarketing je ve výrobních prostorách moderním a progresivním nástrojem pro HR komunikaci. Při dlouhodobém nedostatku pracovních sil využívají komunikaci na stěnách k podpoře správné firemní kultury a atmosféry také náborové místnosti a školicí centra.

I pro vaši společnost s potěšením zpracujeme studii, která vám odhalí možnosti komunikace na nekonečných firemních stěnách. Stačí napsat nebo zavolat.

Návrh pro Váš interiér

Navrhneme originální design, uděláme vizualizace a Wallmarketing Vám zrealizujeme! Chcete kalkulaci a návrh řešení? Napište nám hned, odpovíme obratem!

Poptávka kalkulace

    Odesláním berete na vědomí
    naše zásady pro zpracování osobních údajů