+420 724 668 212 wallmarketing@arkadia.cz

Firemní hodnoty a teritoria působení na zdech Y Soft

Y Soft je celosvětově působící společnost, která dodává inteligentní kancelářská řešení pro firmy. Vlajkovou lodí je produkt YSoft SafeQ. Jedná se o podnikové řešení, které nabízí správu tisku, digitalizaci dokumentů a také správu 3D tisku. Kanceláře společnosti se nacházejí v Brně, Praze a Ostravě.

6 firemních hodnot

O tom, že firemní hodnoty patří na zdi, není žádných pochyb. Vzhledem k různým uspořádáním interiérů v různých kancelářích je v rámci wallmarketingu využíváme jako pomyslnou skládačku. Většinou se objevuje 1 hodnota v jedné zasedací místnosti, podle dispozic je však možné využít 2, 3 nebo všechny v jednom prostoru.

Panorámata měst a míst

Y soft působí celosvětově. I díky tomu nesou zasedačky jména světových metropolí, ale také různých míst z daného regionu. Pro zajištění bezpečnostních prvků na sklech využíváme grafickou linku se siluetou daného místa.

Praktická stavebnice motivů a info grafiky

To vše je citlivě zapracováno do moderních interiérů. Grafické motivy doplňují praktické informace, linky, či ochranné prvky a tvoří tak kompaktní celek moderní kanceláře špičkové IT společnosti.

Wallmarketing pro Váš interiér

Návrh pro Váš interiér

Navrhneme originální design, uděláme vizualizace a Wallmarketing Vám zrealizujeme! Chcete kalkulaci a návrh řešení? Napište nám hned, odpovíme obratem!

Poptávka kalkulace

    Odesláním berete na vědomí
    naše zásady pro zpracování osobních údajů