+420 724 668 230 wallmarketing@arkadia.cz
Komunikace fúze

Employer branding v kancelářích

_b. proud. Jsme hrdí, že jsme mohli firmě BERNER vepsat firemní hodnoty do firemních prostor. Každý den tak podporují dobrou image mezinárodně úspěšné obchodní společnosti, která se specializuje na prodej nářadí, spotřebního materiálu a služeb pro profesionální využití v autoopravárenství, stavebnictví i v průmyslu.

BERNER má jasnou vizi; úspěšné partnerství se zákazníky, atraktivně prezentované firemní hodnoty a velmi specifický branding nepřehlédnutelný nejen v kancelářích, ale zejména v terénu. Tam se velmi čile pohybují stovky obchodníků ve stovkách aut.

Společně s dalšími HR aktivitami tak vytváří Wallmarketing velmi dobrý obraz společnosti BERNER mezi zaměstnanci i odbornou veřejností.

Co může být na stěnách?

Při realizaci wallmarketingu jsme využili osvědčenou strukturu obsahu. Od mapy pokrývaných evropských trhů umístěné na recepci, přes originální interpretaci šesti firemních hodnot na chodbách a v zasedačkách, představení historie společnosti, až po interaktivní galerii pro prezentaci nejlepších obchodníků a obchodních výsledků. Tečkou na konec je poslání prezentované majiteli společnosti. 

A jak byste si představovali vy stěny u vás ve firmě? Rádi vám poradíme a zpracujeme nezávaznou úvodní studii. Stejně, jako jsme ji zpracovali stovkám dalších firem.

Návrh pro Váš interiér

Navrhneme originální design, uděláme vizualizace a Wallmarketing Vám zrealizujeme! Chcete kalkulaci a návrh řešení? Napište nám hned, odpovíme obratem!

Poptávka kalkulace

    Odesláním berete na vědomí
    naše zásady pro zpracování osobních údajů