+420 724 668 230 wallmarketing@arkadia.cz

Všichni dbáme na správnou verbální i neverbální komunikaci, co říkáme a jak to říkáme. Firemní interiér, ve kterém to říkáme, může naše záměry neskutečně podpořit. A když nejsem osobně přítomni, WallMarketing předá naše sdělení za nás.

V práci pořád s někým komunikujeme. Mluví za nás slova, jednání, postoj těla, naše oblečení nebo kvalita kávy, kterou vaříme hostům. Mluví za nás také celý firemní interiér… což jsou i stěny. Představte si, že by měly ústa a mohly ostatním říct něco hezkého. Něco, co by je přesvědčilo s vámi spolupracovat nebo vás znovu navštívit. A o tom je WallMarketing.

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak a s kým v jednotlivých místnostech pracoviště komunikujete? V kanceláři mluvíte se zaměstnanci – zadáváte jim úkoly a vyptáváte se jich na strávený víkend. V zasedačce motivujete tým k novým nápadům a hostům představujete své podnikání. Na recepci zdravíte nově příchozí. V kantýně přejete dobrou chuť, v čekárně krátíte dlouhou chvíli, v showroomu lákáte na nové zboží.

WallMarketing umí mluvit tak, jak potřebujete. Pokud se chcete pochlubit historií a tradicí firmy, na stěnách by neměla chybět časová osa s důležitými milníky. Osvěžením mohou být i paralely s událostmi a vývojem u nás či ve světě. Možná chcete motivovat? Zde se hodí citáty známých osobností relevantní k danému tématu, grafy a čísla dokumentující růst firmy, vizualizace odměny při dosažení cíle nebo prezentace dosavadních úspěchů.

Jako dekorace firemních prostor se hodí také firemní hodnoty, zásady, vize. Ty WallMarketing umí zabalit do atraktivního obalu. Chybět by neměla ani všudypřítomná firemní identita, která bude neustále před očima. Loga, slogany, doprovodné grafické prvky nebo vtipné glosování místností a pracovních pozic si na stěně najdou své unikátní místo.

Aby se u vás nikdo neztratil, můžete design interiéru obléci do kreativní navigace. A koneckonců, nemusíte říkat nic zásadního. Stačí jen šířit dobrou náladu. V tom vám pomohou líbivé motivy, vtípky, jednoduché citáty nebo hlášky z filmů.

Luděk Rychtar, project leader

<div class="fb-like" data-href="https://www.facebook.com/wallmarketing.cz/" data-layout="button" data-action="like" data-size="large" data-show-faces="true" data-share="true"></div>

Koncept zdarma

Chcete Wallmarketing do interiéru Vaší firmy? Vyplňte a odešlete formulář níže – navrhneme pro Vás koncept

    Odesláním berete na vědomí
    naše zásady pro zpracování osobních údajů