+420 724 668 212 wallmarketing@arkadia.cz

Jedním z pilířů Wallmarketingu jsou speciální fólie, které jsou léty prověřené a technologicky té nejvyšší úrovně. V těchto dnech, kdy se zásadně mění pohled na hygienu na pracovištích, rozšiřujeme nabídku o antibakteriální fólie. Kromě přívětivých designů a kreativních sdělení tak nabízíme aktivní prvek ochrany vás, vašich kolegů a zákazníků.

Do našich instalací jsme nově zařadili fóliiantibakteriálním povrchem HEXIS PUREZONE®, která 100% ničí bakterie a zabraňuje tak jejich přenosu. Fólie obsahuje stříbrné ionty a po dobu 5 let zabraňuje růstu a množení bakterií. Doporučujeme ji použít na místech, která jsou vystavována častému kontaktu s lidmi.

Která místa to mohou být:

  • Dveře a kliky
  • Výtahová tlačítka
  • Různá madla a dotykové plochy ve společných prostorách
  • Plochy stolů v recepcích, zasedačkách či kuchyňkách

Fólie HEXIS PUREZONE® chrání před bakteriemi typu Salmonella, Lysteria, Staphylococcus, Escherichia coli aj. Fólie nemá test na virová onemocnění.

Našim stávajícím klientům můžeme o tyto prvky instalovaný Wallmarketing doplnit, novým zákazníkům je automaticky doporučíme v rámci realizací.

Pojďme společně připravit kolegům lepší pracovní prostředí po návratu z vynucených home officů.

Stačí napsat nebo zavolat.

Luděk Rychtar

LinkedIn

Použití:

Návrh pro Váš interiér

Navrhneme originální design, uděláme vizualizace a Wallmarketing Vám zrealizujeme! Chcete kalkulaci a návrh řešení? Napište nám hned, odpovíme obratem!

Poptávka kalkulace

    Odesláním berete na vědomí
    naše zásady pro zpracování osobních údajů